Vypráví Whiskey

Milí návštěvníci našich stránek,

dovolte abych se vám představil. Jmenuji se Whiskey a bude mi potěšením když vás budu moci provázet velkým příběhem malé chvatelské stanice našich "podnájemníků".

Psal se rok 2013 a Ivka s Markem se rozhodli, že si pořídí koťátko. Vybrali si tedy kočičku nedaleko Vyškova a vydali se pro ni. Nakonec se ale zamilovali do mě a málem mě samou láskou snědli. To se však nestalo a odvezli si mě domů.

Byl jsem jim za to vděčný různými způsoby. Velmi rád jsem jim rozbíjel vázy, rozléval vodu a šplhal po záclonách. Bohužel nemají kočičí myšlení a přepadla je myšlenka, že potřebuji kamaráda. Když se vrátili a viděl jsem jejich rozzářená očka, tak jsem věděl, že je zle. Nebyl to kamarád, ale kamarádka. Ani se jim nedivím, že si ji zamilovali. Byla moc hezoučká a roztomilá. A jelikož jsme měli k sobě od začátku velmi blízko, tak ji pomenovali Coffee. To byl tuším podle lidského kalendáře rok 2014... My kočky máme jiné časové úseky: najíst se, vypsat se, zničit záclony, najíst se, a tak dále, ale co vám budu povídat....

Najednou jsme tu byli čtyři. Já, Coffee a dva podnájemníci (Ivka a Marek). Promiňte, že se opakuji,

ale nevím jak je pojmenovat... Platí nájem, mají nás rádi a starají se o to, abychom se měli dobře...

Jelikož obýváme velký a útulný byt, tak jsme si naší domáci pohodou a vrněním vynutili dalšího kamaráda. Tím se stal krásný a moc umazlený lilový kocourek Demon (přezdívku měl Baileys). I přes všechnu lásku a maximální péči Ivky, Marka a veterinářů s námi byl Demon pouze krátkou chvíli. Je nám to moc líto a velmi nám chybíš, kamaráde!

Ivce i Markovi bylo moc smutno a tak jsme je společně s Coffee uvrněli k myšlence, že nám bude líp, když nás tu bude zase pět. Věřte nebo ne, ale jsou to lidé chápaví a začali k nám hledat toho nejlepšího kamaráda. Nebojte nebyl to pes i když ti jsou také moc fajn. V roce 2015 přivezli obrovského čokoládového sympaťáka, který se jmenuje Saint Tropez (o jeho "potravinové" přezdívce vám budu moc rád mňoukat osobně). Saint Tropez se okamžitě stal velmi oblíbeným členem rodiny a jelikož je nejmladší, tak jsme na něho hodili všechny potrhané záclony a to mu samozrřejmě prošlo.

Jelikož i Saint Tropez potřeboval všechny svoje "průšvihy" házet na někoho mladšího, tak si vyvrněl, vymňoukal a vydrápal dalšího člena domácnosti. Myslím si, že dobře udělal. Podnájemníci přivezli

krásnou čokoládovou kočičku, která se jmenuje Funny. Já i Coffee máme teď tu naši pohodičku a ty "malé" čokoládičky dělají vše pro to, aby "podnájemníci" byly v pozoru. Děkujem Ti Funny!

Píše se rok 2016 a v naší společené chovatelské stanici Maiva Baraka je nás šest. Všichni se máme moc rádi a neumíme si náš život jeden bez druhého představit.

Sledujte nás dál a buďte zvědaví co bude dál...

... i my se těšíme Whiskey, Coffee, Saint Tropez, Funny, Apolenka, Ivka a Marek